Auguszta
Holnap Zalánnapja lesz.

Most sem hibázott a kapuvári Mesterlövész

Szabó M Károlya Szabó M Károlya Facebook

A Bázis Lövész Egyesület versenyzője, Szabó M. Károly a Kucsara György emlékversenyen 3 aranyérmet szerzett az elmúlt hétvégén.

Szabó M. Károly három arannyal tért haza Kapuvárra.

• sportpisztoly kategóriában,
  • központi gyújtású pisztoly kategóriában és
  • nagykaliberű pisztoly-gyorslövés kategóriában egyaránt arany érmet szerzett.

Ezenkívül a vándorserleget is megnyerte második alkalommal. Ezen a versenyen az összes induló közül a legtöbb 10-est (13 db) lőtte.
Gratulálunk!!!

Kapcsolódó elemek

• Ismét Szabó M. Károlyé a méteres kupa Ismét Szabó M. Károlyé a méteres kupa

Szeptember 10-én vasárnap rendezték meg Sopronban a Kucsara György Emlékversenyt, ahol Szabó M. Károly 60+ kategóriában sportpisztoly, nagy kaliberű pisztoly és légpisztoly versenyszámban is első helyezést ért el.

• Kilenc érmet hozott a kapuvári Sportlövő Kilenc érmet hozott a kapuvári Sportlövő

A Bázis Lövészegyesület tagja, Szabó Árpád szép eredményekkel zárta a Sarlóspusztán megrendezett hétvégi versenyt.Úgy gondolta, ha már elutazik Sarlóspusztára, elhozza azokat a díjakat, amiket csak lehet. 9 éremmel tért haza Kapuvárra.

• Mindent is(!) vitt a Kapuvári Mesterlövész Mindent is(!) vitt a Kapuvári Mesterlövész

Vasárnap rendezték Sopronban a Szántó Sándor Emlékversenyt, ahol Szabó M. Károly, a Bázis Lövészegyesület versenyzője két arany-, egy ezüst- és bronzérmet szerzett. Ezen felül, még a verseny vándorserlegét is haza hozhatta Kapuvárra.

• Két arany, és egy ezüst - Remekelt a kapuvári Mesterlövész Két arany, és egy ezüst - Remekelt a kapuvári Mesterlövész

Mai napon (április 15-én) rendezte meg Zalaegerszegen a Göcsej Lövészegyesület a Húsvét Kupát, ahol Szabó M. Károly ismét remekelt.