2024. április 25. csütörtök
Márk, Márkó, Márkus
Holnap Ervinnapja lesz.

Legyőzte a legjobbakat

A hétvégén, a Győri Polgári Lövészegyesület országos minősítő versenyt rendezett, ahol Szabó M. Károly az EB-VB résztvevőt, valamint az idei Országos Bajnokot is megelőzve sportpisztoly kategóriában 192 köregységgel arany érmet szerzett!

A Bázis Lövész egyesület kapuvári sportlövője ismét aranyérmet szerzett sportpisztoly kategóriában. 192 köregységgel nyert, és majdnem sikerült megdöntenie az országos csúcsot, amit 2015. óta, szintén az ő nevéhez fűződik.

Az EB-VB résztvevőt 7 körrel, míg az idei országos bajnokot pedig 10 körrel verte.

Mind fizikailag, mind pszihésen fontos, hogy toppon legyen a versenyző. Mivel a Bázisnak nincs saját lőtere, ezért Szabó M. Károly Győrbe jár hetente 1x edzeni.

Jelenleg a babóti lőtér még nem alkalmas a sportpisztolyos lövészetre, de a tervek szerint az év végéig megvalósulhat a beruházás.

"Aki jobb, annak veregetik meg a vállát" - mondta Szabó M. Károly, a kapuvári mesterlövész.

Ezúton is gratulálunk, és további sikerket kívánunk!