2024. május 19. vasárnap
Ivó, Milán
Holnap Bernát, Felícianapja lesz.

Tréfásan kezdték az áprilist

Április 1-én remek körülmények között léphettünk pályára az SC Sopron vendégeként. Írják a Nebulók Facebook oldalukon.

A játékvezető késése miatt egyórás csúszással kezdődő találkozó első félideje a várakozásainknak megfelelően alakult: büntetőből korán gólt szereztünk, majd előnyünket annak ellenére növeltük, hogy több helyzetünk is kimaradt. A második játékrész ott folytatódott, ahol az elsőt abbahagytuk, így annak érdekében, hogy mindenki pályára léphessen, szerkezetet váltottunk. Ez megbosszulni látszott magát, hiszen büntetőből rögtön szépítettek a hazaiak (1-3), azonban erre még gyorsan válaszolni tudtunk (1-4). Sajnos további hibákat is elkövettünk, így a soproniak újabb gólokat szereztek, ami felhozta őket. Ellentétes félidők után, megnyert meccset veszítettünk el.

SC Sopron - Nebuló Futball SE 5-4 (0-3)

Németh Bálint (kapus) - Kajdomqaj Bleonit, Szűcs Bence, Vinkovics Kristóf, Eckhardt Laurenz, Lakatos János, Kiss Patrik, Pászli Patrik - Mátis Ádám. Csere: Kiss-Leizer Dániel, Szalai András, Nagy Máté, Kiss-Vámosi Bence, Sajtos Péter, Visi Balázs, Horváth Péter.
Gsz.: Mátis Ádám, Kiss Patrik (2), Kiss-Leizer Dániel