2024. május 18. szombat
Erik, Alexandra, Szandra
Holnap Ivó, Milánnapja lesz.

Licsiék szédületes 2. félideje

Szellős első félidei védekezéssel, ám végig remek támadójátékkal, értékes győzelmet arattak az UNIQA EUROLEASING SOPRON kosár csapata a Győr otthonában. A második félidőt 53-15 arányban hozták!

A soproniak az Euroliga rájátszás elérésének pozitív töltetével, míg a hazaiak a Bourges elleni jó teljesítménnyel a hátuk mögött készültek a megyei rangadóra, ahol mindkét fél győzelemben reménykedett. Licskaiék vendéglátója a frissen igazolt horvát irányítóval, Gambirazaval a fedélzeten kezdett a korábban a női kézisek otthonának számító Magvassy csarnokban, ahova sok soproni szimpatizáns is csapattal tartott.

HAT-AGRO UNI GYŐR - UNIQA EUROLEASING SOPRON 68-97 (28-26, 25-18, 11-34, 4-19)

Győr, 400 néző

HAT-AGRO UNI GYŐR: Gambiraza 12/3, Koch -, Laklóth 16/3, Diamant 8, Tinkle 18/12 Cs.: Semsei 9/3, Ivanovic 5/3, Czirják N. -, Fejes R. -, Lengyel D. -, Mansare -

UNIQA EUROLEASING SOPRON: Ciglar 23/6, Böröndy V. 3/3, Fegyverneky 7, Hawkins 29/9, Krnjic 10 Cs.: Zsovár O. 5/3, Faris 5/3, Weninger V. 5/3, Licskai 4, Stankovic 4, Simon Zs. 2, Tetemondova -

"Fontos győzelmet arattunk, készülhetünk a szerdai Rivas elleni Euroliga mérkőzésre. Előtte szurkolóink még találkozhatnak a Licsi-Kelly-Tete trióval, akik hétfőn 19.30 órától várják a szurkolókat a Tűztorony tövében található Museum Cafeba, ahol minden kérdésre választ adnak.

Igor Polenek: "Nagyon örülünk a győzelemnek! Fárasztó hét van mögöttünk, de lelkileg kisimult a csapat az Euroliga rájátszásba jutással. A Győr fantasztikus első negyedet nyújtott támadásban. A félidőben változtattunk a taktikán és a védekezésünkön is, mely eredményesnek bizonyult. 15 pontot kaptunk a második 20 percben! Holnap pihenőt kapnak a lányok, aztán készülünk gőzerővel a Rivas ellen. Győzni akarunk szerdán is!"