>> HírekKözlekedésHelyi autóbusz

Helyi autóbusz menetrend

Írta:  Kategória: Közlekedés
Kapuvári Helyijárat Kapuvári Helyijárat

Kapuvár város helyijárat menetrendje

 

Kapuvár helyijárat menetrendje   (érvényes:2013-december.10-től - visszavonásig)  
                 
  M M M M M M M P
Ifjúság u. 5:55   9:05 13:05 14:25 15:11 16:00 18:00
Osli u.-temető 5:56   9:06 13:06 14:26 15:12 16:01 18:01
Piac tér 5:58   9:08 13:08 14:28 15:13 16:03 18:03
Cseresznye sor -Margithíd u. 6:00 7:12 9:10 13:10 14:30 15:15 16:05 18:05
Cseresznye sor -Iskola u. 6:01 7:13 9:11 13:11 14:31 15:16 16:06 18:06
Cseresznye sor -Honvéd u. 6:02 7:14 9:12 13:12 14:32 15:17 16:07 18:07
Honvéd u. 6:03 7:15 9:13 13:13 14:33 15:18 16:08 18:08
Házhelyi Iskola 6:04 7:16 9:14 13:14 14:34 15:19 16:09 18:09
Szent László u. 6:05 7:18 9:15 13:15 14:35 15:20 16:10 18:10
Páli Szent Vince 6:06 7:19 9:16 13:16 14:36 15:22 16:12 18:12
Fő tér 6:07 7:21 9:17 13:17 14:37 15:23 16:13 18:13
Táncsics u. 6:08 7:22 9:18 13:18 14:38 15:24 16:14 18:14
Vásártér 6:09 7:23 9:19 13:19 14:39 15:25 16:15 18:15
Széchenyi u. 6:10 7:24 9:20 13:20 14:40 15:26 16:16 18:16
Fehérház 6:12 7:26 9:22 13:22 14:42 15:28 16:18 18:18
Szent K. gyógyszertár 6:13 7:27 9:23 13:23 14:43 15:29 16:19 18:19
Gartai Templom 6:14 7:28 9:24 13:24 14:44 15:30 16:20 18:20
Vasút sor 6:15 7:29 9:25 13:25 14:45 15:31 16:21 18.21
Vasútállomás 6:16 7:30 9:26 13:26 14:46 15:32 16:22 18:22
                 
Vonatok indulása, érkezése: 6:26 7:40 9:21 13:21 14:32 15:15 16:14 18:14
  6:35   9:35 13:35 14:48 15:36 17:21 18:27
                 
                 
  M M M M M M M P
Vasútállomás 6:43 7:30 9:40 13:40 15:05 15:40 17:20 18:34
Vasút sor 6:44 7:31 9:41 13:41 15:06 15:41 17:21 18:35
Gartai Templom 6:45 7:32 9:42 13:42 15:07 15:42 17:22 18:36
Posta 6:46 7:33 9:43 13:43 15:08 15:43 17.23 18:37
Fehérház 6:47 7:34 9:44 13:44 15:09 15:44 17:24 18:38
Ifjúság u.   7:36 9:46 13:46 15:11 15:46 17:26 18:40
Osli u.-temető   7:37 9:47 13:47 15:12 15:47 17:27 18:41
Piac tér 6:48 7:38 9:48 13:48 15:13 15:48 17:28 18:42
Cseresznye sor -Margithíd u.     9:50 13:50 15:15 15:50 17:30 18:44
Cseresznye sor -Iskola u.     9:51 13:51 15:16 15:51 17:31 18:45
Cseresznye sor -Honvéd u.     9:52 13:52 15:17 15:52 17:32 18:46
Honvéd u.     9:53 13:53 15:18 15:53 17:33 18:47
Házhelyi Iskola     9:54 13:54 15:19 15:54 17:34 18:48
Szent László u.     9:55 13:55 15:20 15:55 17:35 18:49
Páli Szent Vince     9:57 13:57 15:22 15:57 17:37 18:51
Fő tér     9:58 13:58 15:23 15:58 17:38 18:52
Táncsics u.     9:59 13:59 15:24 15:59 17:39 18:53
Vásártér     10:00 14:00 15:25 16:00 17:40 18:54
Széchenyi u.     10:01 14:01 15:26 16:01 17:41 18:55
                 
Öntés helyijárat menetrend                
  I I            
Piac tér 6:50 14:00            
Öntés 7:00 14:10            
Páli Szent Vince 7:10 14:20            
                 
A menetrend változtatás jogát fenntartjuk!        
                 
Jelmagyarázat: M:munkanapokon (hétfőtől - péntekig)  
  P:csak pénteken iskolai előadási napokon  
  I: iskolai előadási napokon  
     
Üzemeltető: Sereg-Kapu Kft Információ: 06-96-595-008
Megjelent: 17697 alkalommal

Büntetés a gyorshajtóknak

Közúti büntetés, gyorshajtás esetén

Híre van a kapuváriak számára?

  • Tel: +(36) 20/9459-416hire van Kapuvár számára?
  • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.